mobil 723 809 733     loukota@mlservis.cz    www.mlservis.cz     


Kamerové systémy
Elektronické zabezpečovací systémy
Protipožární systémy
Počítačové sítě
Slaboproudé systémy

logoHome Kontakt

Elektronické zabezpečovací systémy

Ústředny EZS

Galaxy – výrobce Honeywell

Galaxy G2 –společnost Honeywell Security rozšířila svoji nabídku na trhu o dvě nové ústředny EZS pro malé a částečně i střední komerční instalace GALAXY 2-20 a Galaxy 2-44+.
Ústředna navazuje na velmi úspěšnou řadu Galaxy Classic/G3,
určenou hlavně pro střední komerční instalace a zachovává její dobře známé a přehledné ovládání.
Typické využití Galaxy G2: malé a střední firmy, obchody, restaurace, školy, obecní úřady ale i rodinné domy...


Ústředna Galaxy G2 splňuje požadavky EN50131-1 a české národní přílohy ČSN EN 50131-1/Z1 pro stupeň zabezpečení 2, třída prostředí II. navíc splňuje evropskou technickou specifikaci ČSN CLC/TS 50131-3 Poplachové systémy – elektrické zabezpečovací systémy.
Galaxy Dimension – Na základě dlouholetých zkušeností v mnoha oblastech elektronického zabezpečení vznikl v našich vývojových laboratořích nový integrovaný systém schopný účinně chránit váš hmotný i nehmotný majetek.

Základní parametry Galaxy Dimension

Kombinovaný systém zabezpečení a kontroly vstupu
Až 32 samostatných oblastí
Až 520 smyček
Až 64 bezkontaktních čteček
Až 1000 uživatelů s kódem a kartou
Až 67 týdenních časových rozvrhů- Až 32 LCD klávesnic
- Až 4 grafické dotykové klávesnice
- Oddělená historie událostí pro EZS a EKV (1000 a 1500 událostí)
- Bohaté možnosti komunikace (tel. linka, Ethernet, RS-232)
- Až 32 audio modulů pro příposlech
- Centrální databáze uživatelů EZS a EKV
- Integrace do grafických nadstaveb
- Vyhovuje evropským normám EN 50131-1 a CLC TS 50131-3
- Plně kompatibilní se stávajícími moduly Galaxy G3

Pro Sys – výrobce RISCO Group

Ústředny řady Pro Sys jsou řešením pro libovolnou bytovou, komerční, kancelářskou nebo průmyslovou aplikaci. Řada Pro Sys je tvořena třemi typy ústředen – Pro Sys 16, Pro Sys 40 a Pro sys 128 (kapacita 8 – 128 zón), které vyhovují většině aplikací a podporují funkce interaktivního hlasového modulu, digitální elektronické klíče, bezdrátovou nadstavbu 868 MHz a přístupový systém.


Oasis, Maestro a Profi – výrobce Jablotron

PROFI

Ústředna JA-63KR je hybridní systém se 4 drátovými a 16 bezdrátovými smyčkami (na jednu smyčku je možné přiřadit 2 bezdrátové detektory).
Ústředna se také vyrábí ve verzi JA-63K jako pouze 4 smyčková drátová ústředna.
Obě verze jsou kompatibilní s GSM komunikátorem JA-60GSM a telefonním komunikátorem JA-65X. Systém je dělitelný na dva nezávislé podsystémy a umožňuje podřídit další ústředny. Ústředna se ovládá systémovými bezdrátovými nebo sběrnicovými klávesnicemi, dálkovými ovladači a také dálkově telefonem. Všechny události se ukládají do vnitřní paměti.

MAESTRO

Modulová ústředna v kovové skříni s vestavěným zdrojem umožňuje osazení až dvou modulů drátových smyček JA-65H, radiového modulu JA-65R a komunikátoru JA-65X nebo JA-60GSM. Tak je možno sestavit systém odpovídající rozsahem dané instalaci. Instalaci systému lze provést velmi rychle a u bezdrátových prvků s minimálními zásahy do interiéru. Ústředna se ovládá dálkovými ovladači, klávesnicemi, dálkově telefonem nebo z internetu. Důležité informace o provozu systému se zaznamenávají do vnitřní paměti. Rozdělení systému do dvou podsystémů se společnou sekcí umožňuje řešit individuální požadavky zabezpečení různých částí objektu.

OASis

Ústředna JA-82K je stavebnicový systém, který má 50 adres (01 až 50) pro periferie. Základem je deska ústředny JA-82K, která má 4 drátové vstupy. Tuto desku lze doplnit o další rozšiřující moduly – JA-82R je rádiový modul, pomocí kterého lze do ústředny naučit až 50 bezdrátových periferií řady JA-8x, JA-82C je modul 10 drátových vstupů, který rozšíří kapacitu ústředny až na 14 drátových vstupů.
Pro rádiovou komunikaci používá OASiS spolehlivý komunikační protokol v pásmu 868 MHz. Bezdrátové prvky systému OASiS používají 3,6V lithiové baterie, jejichž životnost je při normálním provozu 3 roky. Přiřazení prvků do sekcí A, B a C umožňuje řešit individuální požadavky na zabezpečení různých částí objektů. Ústředna umožňuje využít buď dvě úrovně částečného zajištění (zajištěna sekce A, zajištěny sekce AB nebo celý systém – sekce ABC) nebo rozdělit systém do dvou nezávislých podsystémů se společnou sekcí. Ústředna kromě přímého ovládání spotřebičů prostřednictvím výstupů poskytuje řadu dalších užitečných automatizačních funkcí. Společně s bezdrátovými termostaty optimalizuje regulaci vytápění a úspory energie. Všechny důležité události vysílá ústředna rádiem a pomocí bezdrátových modulů s relé je lze snadno, v dosahu ústředny, zpracovávat.

Spolupracujeme:               

Autonomní bezdrátové systémy - Výrobců Visonic, Jablotron, RISCO Group