mobil 723 809 733     loukota@mlservis.cz    www.mlservis.cz     


Kamerové systémy
Elektronické zabezpečovací systémy
Protipožární systémy
Počítačové sítě
Slaboproudé systémy

logoHome Kontakt

Protipožární systémy

Elektrická požární signalizace


ZETTLER Expert

Moderní adresovatelný analogový systém elektrické požární signalizace pracující na základě,
Tyco MX TECHNOLOGY využívající nejnovější detekční principy. Díky své modulární výstavbě a možnosti síťování je vhodný pro všechny typy objektů s vysokými nároky na rychlost a spolehlivost detekce požáru.

LOOP500

Adresovatelný systém elektrické požární signalizace vhodný pro menší a střední typy objektů. Diagnostické hlásiče zaručují vysokou spolehlivost detekce požáru. Pro svoji jednoduchou obsluhu a spolehlivost provozu patří již dlouhou dobu k oblíbeným systémům EPS značky ZETTLER.

Precept

Konvenční ústředna elektrické požární signalizace. Ústředna nabízí široké spektrum vlastností včetně dvostupňové signalizace požáru. K ústředně se připojují nové hlásiče Tyco řady 601 ve stejném vzhledu jako hlásiče systému ZETTLER Expert.

VESDA

Kouřové nasávací hlásiče VESDA jsou určeny pro nejnáročnější aplikace požární detekce. Vysoká citlivost laserové komory zaručuje velmi včasnou detekci vznikajícího požáru. Časový interval mezi okamžikem vzniku požáru a jeho rozšířením má zásadní význam na velikost následků. Čím dříve je požár zjištěn, tím více času zbývá na jeho potlačení a tím menší jsou vzniklé škody.

Lineární hlásiče Fireray

Lineární hlásiče Fireray jsou infračervené hlásiče vhodné pro střežení velkých ploch. Umožňují použití jak v přímém módu (vysílač na jedné straně - přijímač na straně druhé) nebo v odrazovém módu (vysílač i přijímač na jedné straně - odrazová deska na straně druhé).

Plamenné hlásiče

Plamenné hlásiče společnosti Tyco představují absolutní špičku ve vývoji infračervených hlásičů. Vyhodnocení ve třech frekvenčních pásmech IR poskytuje vynikající imunitu proti slunečnímu záření, svařování, různým elektrickým výbojkám apod.
Spolupracujeme: